HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 04 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Teuta/ Xhafaj rikthehet nga SHBA-ja ne muajin shkurt
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 13 Janar 2014 11:28   pdfShtypEmail

daniel xhafajDaniel Xhafaj, nje nga me te miret e kampionatit shqiptar, pavarisht moshes se madhe eshte i nevojshem per durrsaket. Sulmuesi ka marre leje nga drejtuesit e klubit per te qendruar dy muaj ne SHBA prane familjes dhe sapo Teuta te kthehet nga Turqia edhe ai do te kthehet ne Durres. Per Xhafaj eshte viti i fundit pasi ai ka lajmeruar te gjithe se ne fund te sezonit do te heqi dore per te varur kepucet ne gozhde dhe menjehere do te rikthehet ne SHBA per te vazhduar jeten e tij prane familjes.


busy
komente