HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Tirana – Terbuni 1-0
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 08 Janar 2014 23:45   pdfShtypEmail

Tirana-gooolTirana dhe Terbuni kane zhvilluar nje ndeshje miqesore se bashku ne Skender Halili. Me nje interesim te madh nga tifozet e dy skuadrave, ndeshja ka qene mjaft e bukur edhe pse golat kane munguar. Tirana ka provuar kater lojtaret e huaj por vetem nje prej tyre ka qendruar. Sibide, Ciani dhe Leandro jane larguar pa lene gjurme ndersa me bardheblute do te vazhdoj vetem braziliani Xhilberto. Persa I perket miqesores, golin e vetem dhe te fitores per TIranen e shenoi Muca.


busy
komente