HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Pritet “Kastrati Oil” si sponsor ne Shkoder
nga AlbaniaSoccer   E premte, 27 Dhjetor 2013 22:19   pdfShtypEmail

Kastrati OilVllaznia pret zhvillime te rendesishme ne vitin e ri 2014. Bashkia punon per te afruar sponsor general per skuadren pasi e vetme e provoi dhe e kuptoi se nuk mund tja dilte. “Kastrati Oil” eshte emri per te cilin presin me padurim zhvillime ne Shkoder. Gjigandet e karburanteve, kompani qe operon ne vend prej shume vitesh mund te ndihmojne Vllaznine per tu rikthyer ne elite. Kastrati ka qene sponsor tek Kukesi por tani mund te shtrije sponsorizimin e tij edhe ne Shkoder.


busy
komente