HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Drejtuesit paralajmerojne largime ne mase
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 25 Dhjetor 2013 22:45   pdfShtypEmail

Agim-CanajTifozet jane te pakenaqur, drejtuesit njesoj si dhe ata. Lojtaret jane te akuzuar ndersa trajneri Agim Canaj eshte i konfirmuar. Pak dite pasi ka perfunduar kampionati, drejtuesit e Vllaznise i kane bere te ditur lojtareve se mes tyre do te kete shume qe nuk do te luajne me per skuadren shkodrane. Ne janar pritet te kete nje numer te madh largimesh dhe nje numer po kaq te madh afrimesh. Lojtare te huaj dhe shqiptare jane nen vezhgim gjate ketyre diteve dhe shume shpejt do te kete zhvillime ne Shkoder.


busy
komente