HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Bratic, Dragoi dhe Popovic drejt largimit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 25 Dhjetor 2013 22:38   pdfShtypEmail

braticDavor Bratic, Dani Dragoi dhe Lazar Popovic jane duke e mbyllur me Kukesin. Tre te huajt deshtuan kete sezon te benin gjera te mira me skuadren e presidentit Gjici dhe tani jane te padeshiruar per trajnerin Shensoji. Te tre lojtaret mund te konsiderohen si largime nga skuadra e Kukesit qe pergatitet te bej goditje te medha ne merkaton e janarit. Gjici deshiron te konkuroj me Skenderbeun dhe nuk ka ndermend te dorezohet.


busy
komente