HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ FSHF i jep medalje Skenderbeut dhe Kukesit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Dhjetor 2013 23:27   pdfShtypEmail

mirenjohja e FSHFNe shenje mirenjohje per prezantimin e suksesshem nderkombetar, FSHF ka falenderuar dhe i ka dhuruar nga nje medalje kampioneve dhe nenkampioneve te Shqiperise. Ne ceremonine e fundvitit, FSHF I ka dhuruar nga nje medalje Skenderbeut dhe Kukesit. Presidentet e dy klubeve kane marre ate qe u takon per ecurine e jashtezakonshme ne kupat e Europes gjate veres. Skenderbeu dhe Kukesi arriten ne fazen e play off, ne Europa League, aty ku askush me pare as qe e kishte enderruar se mund te shkonte.


busy
komente