HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Babasi akuzon Refik Halilin pas largimit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Dhjetor 2013 23:23   pdfShtypEmail

cim babasi“Nuk ka permbushur detyrimet del edhe na flet per nje super skuader”, keto jane fjalet e Cim Babasit, sponsorit te Tiranes pas largimit. Ai akuzon Refik Halilin se nuk ka dhene shumen qe u zotua para kryetarit Basha se do te jepte cdo muaj. “Ai bashke me njerezit qe I qendrojne afer beri te pamunduren per te me penguar mua te beja nje pune te mire me Tiranen. Nuk dha ato para qe duhet te jepte dhe une shpenzimet i kam mbuluar vete. Do ta shohim tani se cfare do te bej por ju siguroj se nuk eshte ai qe hiqet”, ka deklaruar Cim Babasi pas largimit per Refik Halilin.


busy
komente