HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Basha heq Babasin dhe rikthen Halilin e Nurin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 22 Dhjetor 2013 23:24   pdfShtypEmail

refik haliliKryetari i bashkise se Tiranes Lulezim Basha ka larguar sponsorin kryesor te Tiranes. Cim Babasi nuk do te drejtoje me bardheblute por dy te tjere do ti marrin vendin. Basha ka zgjedhur Halilin dhe Nurin, si dy njerezit e tjere qe do te drejtojne dhe provojne per te shpetuar Tiranen nga renia e sigurte ku eshte nisur. Lajmi pritet te behet zyrtare nga bashkia por sapo eshte mesuar eshte pritur mire nga tifozet bardheblu qe tani kerkojne shpetim.


busy
komente