HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Sherr ne Vlore, Begaj perplaset me Malon
nga AlbaniaSoccer   E diel, 22 Dhjetor 2013 14:52   pdfShtypEmail

julian maloNje moment i shemtuar eshte fiksuar ne fushe. Lojtaret e dy skuadrave jane kapur me njeri tjetrin pas nje sherri banal mes Malos se Partizanit dhe Begaj te Flamurtarit. Vlonjati e ka goditur me shpulle lojtarin e Partizanit por ky eshte larguar disi per ti shpetuar goditjes. Pas ketij momenti, te dy ekipet jane perfshire ne momente tensioni duke shtyre njeri tjetrin. Ne fushe jane futur drejtuesit e dy ekipeve per qetesuar gjakrat. Gjyqtari me pas i ka dhene te dyve nga nje karton te verdhe duke ja kursyer te kuqen.


busy
komente