HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Sponsori i Tiranes godet gjyqtarin Laver Alla
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 21 Dhjetor 2013 17:30   pdfShtypEmail

cim babasiNje penallti e padhene I ka shkaktuar acarim sponsorit te Tiranes Cim Babasi. Pasi e ka ofenduar nga tribuna dhe ka provuar te afrohet, sponsori I Tiranes ka marre nje shishe plastike per ta goditur me te gjyqtarin kryesor Laver Alla. Sponsori ka goditur me pas edhe gjyqtarin anesor dhe ka thyer edhe tavolinen nga ku po ndiqte takimin. Pritet qe FSHF te marre masa per te dhe per Tiranen per keto sjellje te pahijshme ne stadium.


busy
komente