HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Percaktohet faza pergatitore ne Portugali
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 19 Dhjetor 2013 23:38   pdfShtypEmail

Ardian-Takaj-SkenderbeuPresidenti Skenderbeut Ardjan Takaj ka gjetur vendin ku do te akomodoje skuadren e tij. Skenderbeu ne daten 10 janar pritet te drejtohet per ne Portugali. Aty skuadra kampione e Shqiperise do te zhvilloje fazen pergatitore e bashke me te edhe disa ndeshje miqesore. Skenderbeu mbetet klubi model ne Shqiperi dhe prej kater vitesh zgjedh vende me kushte ideale per tu stervitur si duhet.


busy
komente