HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Bardheblute do ta mbyllin te fundit vitin 2013
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 19 Dhjetor 2013 20:31   pdfShtypEmail

Tirana-gooolViti 2013 mund te jete viti me i erret ne historine e Tiranes. Bardheblute jane duke kaluar nje moment te veshtire dhe ne tabelen e klasifikimit gjenden te fundit dhe pa asnje shprese shpetimi. 11 pike dhe nje ndeshje e mbetur per kete vit nuk japin asnje mundesi qe Tirana te largohet nga vendi i fundit ku qendron prej nje muaji. Drejtuesit kane menduar te marrin disa lojtare ne muajin janar si perforcime por situata nuk duket aspak shpresedhenese per tifozet bardheblu qe javet e fundit kane filluar te bejne trazira ne stadiume ne shenje proteste per situaten e krijuar tek Tirana e tyre. Ndeshjen e fundit te kampionatit per kete vit, Tirana do ta luaj te shtunen perballe Teutes.


busy
komente