HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skandali/ FSHF kunder Komisionit te Apelit per Kukesin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Dhjetor 2013 15:50   pdfShtypEmail

FSHF 2FSHF nuk eshte dakort me faljen e Kukesit. Menjehere pasi Apeli fali skuadren e presidentit Gjici, Komiteti Ekzekutiv ka akuzuar si te padrejte vendimin e marre. “Menjehere pas vendimit te Komisionit te Apelit sot me date 16.12.2013, i cili i riktheu tre piket skuadres se Kukesit, zbritur pak dite me pare nga Komisioni i Disiplines, Komiteti Ekzekutiv i Federates Shqiptare te Futbollit ne menyre unanime nuk eshte dakord dhe terheq vemendjen per mosrespektim te standarteve nga ky Komision”, thuhej ne deklaraten e FSHF-se, pak pasi Apeli fali Kukesin .


busy
komente