HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Partizani pa tifoze kunder Beses
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 14 Dhjetor 2013 21:40   pdfShtypEmail

Tifozet-e-Partizanit-1Partizani luan te djelen ndeshjen e rradhes ne kampionat kunder Beses. Te kuqte ndjejne presionin e Teutes per vendin e dyte dhe do te futen ne fushe per te marre tre pike ndaj skuadres kavajase. Por per here te pare, Partizani do te luaj ne Qemal Stafa pa pranine e tifozeve te cilet jane te denuar ta shohin skuadren e tyre nga televizori. Incidentet ne ndeshjet me Vllaznine kane sjelle mbylljen e dyerve te stadiumit, por megjithe kete mungese, te kuqte shpresojne te fitorja per tja dedikuar ate tifozeve te munguar.


busy
komente