HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Kukesit ironizojne FSHF-ne
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 14 Dhjetor 2013 21:35   pdfShtypEmail

tifozet e kukesitTifozet e Kukesit kane lene protestat ne qytet dhe i kane zhvendosur ato ne stadiumin e Durresit. Ne ndeshjen me Teuten, kane qene me shume se nje mije tifoz nga Kukesi te cilet kane perkrahur skuadren e tyre. Po rata kane menduar edhe per te vazhduar protesten e tyre. “RIP FSHF”. Kjo ka qene parrulla e tifozeve te Kukesit per ata qe i denuan skuadren e tyre me tre pike me pak. Javen e ardhshme, tifozet e Kukesit kane planifikuar te tjera protesta duke mos hequr dore nga e drejta e tyre dhe bejne presion qe Komisioni i Apelit ti fale dhe te anulloje vendimin e Disiplines.


busy
komente