HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hasan Lika: Duhet te bejme kujdes nga Besa
nga AlbaniaSoccer   E premte, 13 Dhjetor 2013 22:38   pdfShtypEmail

hasan likaTe premten, dy dite para sfides me Besen, trajneri I Partizanit Hasan Lika ka folur per mediat. Skuadra e tij eshte e dyta dhe deshiron te qendroj ne keto pozita ne tabele edhe pas kesaj jave. Perballe Beses, Lika ben me dije se duhet treguar shume kujdes. “Eshte nje ndeshje e veshtire. Kundershtari ka marre rezultate pozitive ne javet e fundit duke luajtur mjaft mire. Ne vijme pas nje humbje dhe ne ndeshjen e rradhes para tifozeve tane nuk duhet te zhgenjejme. Ne duam shume te dalim kampion por jave pas jave do ta shohim si do te zhvillohen ngjarjet”, ka deklaruar Hasan Lika nje nga trajneret me te mire te Superiores qe po merr rezultate pozitive me Partizanin e tij.


busy
komente