HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Shensoi jep doreheqjen, Gjici nuk ja pranon
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Dhjetor 2013 22:50   pdfShtypEmail

Naxhi-ShensoiNje dite pasi e pezulluan per 12 jave nga detyra e trajnerit, Naxhi Shensoji ka dhene doreheqjen nga posti. Te enjten ne mengjes trajneri I ka paraqitur largimin e parakohshem nga detyra presidentit Safet Gjici. Bosi I skuadres se Kukesit nuk e ka pranuar largimin e Shensojit dhe I ka kerkuar atij qe te vazhdoj punen me skuadren. Kukesi ka bere nje apelim per heqjen e penalitetit te pikeve dhe pezullimin e ekszagjeruar te trajnerit qe nuk duhet te qendroj ne pankine per 12 jave.


busy
komente