HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 20 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Presidenca apelon vendimin e Disiplines
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Dhjetor 2013 17:27   pdfShtypEmail

kukesi logoKukesi nuk ka ndermend aspak te pajtohet me FSHF-ne. Presidenca ka kerkuar te apelohet menjehere vendimi per heqjen e tre pikeve. Penalizimi qe Disiplina i dha Kukesit per incidentet ne fund te takimit, per drejtuesit e klubit eshte e padrejte. Ata presin te premten nga Apeli qe ky vendim te ndryshoj, ne te kundert mund te bojkotojne kampioantin.


busy
komente