HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Tifozet nisin protestat kunder FSHF-se
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Dhjetor 2013 17:10   pdfShtypEmail

kukesi tifozNje dite pas vendimit per ti hequr tre pike nga klasifikimi, Kukesi ka nisur revolten popullore. Tifozet kane organizuar nje proteste ne qender te qytetit per te kerkuar nga FSHF ndryshimin e atij penalizimi tre pikesh per skuadren. Tifozet kercojne me pershkallzim te protestave nese nuk ndryshon situata. Nese FSHF nuk i fal ata do te protestojne ne Tirane me te shumte ne numer.


busy
komente