HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 27 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Operohet Leonit Abazi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Dhjetor 2013 21:31   pdfShtypEmail

Leonit abaziMesfushori i talentuar Leonit Abazi pas dy muajve pritje eshte operuar. Kosovari i Skenderbeut ka bere nje nderhyrje te veshtire ne gju duke operuar ligamentet e keputura. Nje mjek italian e ka kryer me sukses operacionin e tij dhe Abazi ka dale mjaf mire nga salla ku ka bere nderhyrjen. Pas gjashte muajsh ai pritet te jete serish i gatshem per Skenderbeun.


busy
komente