HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Disiplina/ Denohet fusha e Ballshit dhe drejtori I Vllaznise
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Dhjetor 2013 21:09   pdfShtypEmail

armir grimaStadiumi I Bylisit do ti mbaj dyert mbyllur per nje ndeshje. Ky eshte vendimi I Disiplines per sjelljen e gabuar te tifozeve ne ndeshjen me Partizanin. Hedhja e kapsollave dhe e lendeve te tjera plasese ka denuar klubin mallakastriot. Gjithashtu Disiplina ka pezulluar per dy ndeshje drejtorin sportiv te Vllaznise, Armir Grimen si dhe zyrtarin e Lacit Saimir Xhetani per sjellje antisportive.


busy
komente