HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 27 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Partizani I mbyll deren Tiranes per Mazrekaj
nga AlbaniaSoccer   E martë, 10 Dhjetor 2013 22:28   pdfShtypEmail

mentor mazrekaj partizani thumbKlubi I Partizanit sapo ka mesuar oferten e Tiranes per Mentor Mazrekaj I ka mbyllur deren bardhebluve. Mesfushori do te qendroj deri ne fund te sezonit tek te kuqte. Drejtuesit e Partizanit jane te bindur se do ta bllokojne largimin e tij dhe se me Prishtinen do te gjejne me shume lehtesi gjuhen e perbashket per te zgjatur huazimin e tij. Mazrekaj u bashkua me Partizanin ne muajin gusht dhe gjate fazes se pare ka bere shume mire duke fituar zemren e tifozerise se kuqe.


busy
komente