HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Largohet Denis Viana Da Silva
nga AlbaniaSoccer   E martë, 10 Dhjetor 2013 00:20   pdfShtypEmail

Mesfushori  Denis Viana Da Silva eshte larguar nga skuadra krutane. Largimi tij ka ardhur me mirkuptimin e te dy paleve ( futbollist – klub).  Drejtuesit e Kastriotit kane patur rezerva rreth paraqitjes dhe lojes se Da Silves gjate aktivizimit te skuadra krutane. Padyshim, shkak per prezantimi i tij jo te mire ka qene edhe demtimi ne kemben e majte qe kaloi lojtari, cka e detyroi brazilianain te qendroi per nje kohe relativisht te gjate  jashte fushave te futbollit. Largimi tij eshte bere fill pas humbjes me Besen.


busy
komente