HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Priten te tjera perforcime nga Kosova ne janar
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Dhjetor 2013 00:28   pdfShtypEmail

partizaniiiiPartizani nuk heq dore nga merkato me lojtare nga Kosova. Duke pare qe skuadra ka bere mjaft mire me futbollistet e afruar ne vere dhe duke pare se per momentin te kuqte jane ne vendin e dyte te tabeles se klasifikimit, drejtuesit e Partizanit i kane hyre bisedimeve me disa futbolliste te tjere nga Kosova. Zhdrella, Rexha dhe disa lojtare te tjere jane piketuar dhe shume shpejt Partizani do tu bej nje oferte. Te kuqte kane me shume oreks tani per te qendruar ne nivele te larta duke pare se gjerat per skuadren kane shkuar mjaft mire. Janari pritet te sjelle disa perforcime nderkohe qe nuk do te mungojne as largimet e lojtareve qe nuk kane bindur.


busy
komente