HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare/ Tirana zgjedh trajner Gugash Maganin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 01 Dhjetor 2013 15:39   pdfShtypEmail

gugash maganiTirana ka zgjedhur Gugash Maganin trajner. Ishi i Shkumbinit, Flamurtarit dhe Teutes do te ulet ne stolin e bardhebluve. Ky ka qene vendimi qe ka marre sponsori Babasi per ta emeruar peqinasin ne vendin ku me pare kane qene ulur Dede, Gallo dhe perkohesisht edhe Bulku i shkarkuar nga detyra te shtunen pas humbjes ne Lushnje. Gashi ka nisur punen me Tiranen dy jave pasi e larguan nga Teuta dhe tani ka perpara misionin e veshtire per te shpetuar skuadren bardheblu nga renia ne nje kategori me poshte.


busy
komente