HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Shkarkohet nga puna Sokol Bulku
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 22:48   pdfShtypEmail

sokol bulkuTirana nuk po gjen shpetim nga kriza. Kaosi bardheblu ka sjelle nje tjeter shkarkim. I larguari i rradhes pas humbjes ne Lushnje ka qene trajneri Sokol Bulku. Drejtuesit e Tiranes e kane pare ate si fajtorin kryesor per gabimet qe skuadra ka bere dhe nuk jane menduar gjate per ta shkarkuar nga detyra. Tani Tirana ka disa opsione per pankinen por akoma nuk ka vendosur.


busy
komente