HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Laci/ Ekipi me mungesa ndaj Partizanit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 22:23   pdfShtypEmail

laci- flamurtariSkuadra e Lacit do te luaje ndaj Partizanit me tre mungesa kryesore. Behet fjale per Vucajn e penalizuar dhe Nimani me Zefin te demtuar. Ekipi ka zhvilluar sot pasdite seancen e fundit stervitore perpara ndeshjes e cila ka zgjatur rreth nje ore. Gjate kesaj séance stervitore eshtepare mobilizimi i lojtareve dhe drejtuesave Lacian te ciletshpresojne pernje paraqitje dinjitoze ne Tirane dhe pse jo nje rezultat pozitiv ndaj Partizanit. “ Parashikoj nje ndeshje luftarke. Vetem nje pike na ndane me skuadren e Partizanit. Pavaresisht ndonje mungese jemi te mobilizuar per te dhene maksimumin.”, u shpreh Kastriot Rama, nje nga drejtuesit e skuadres laciane.


busy
komente