HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Laci/ Skuadra grumbullohet ne Nord Park
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 22:17   pdfShtypEmail

laci-bylis-300x232Duke pare rendesine qe ka ndeshja ndaj Partizanit, skuadra laciane eshte grumbulluar ne nje nga hotelet e qytetit te Fushe Krujes. Eshte bere tradite te skuadrat shqiptare, nje dite para ndeshjes te grumbullohen se bashku. Stafi drejtues lacian duke vleresuar ndeshjen me Partizanin i ka kushtuar vemendje  te posacme fokusimit te lojtareve dhe clodhjes perpara ndeshjes. Qendrimi i skuadres ne kete hotel behet per ti afruar sa me shume qetesi lojtare dhe shkeputur nga shqetesimet e jashtme tenjerezve te aferm dhe mediave. Pritet qe ne Tirane te jete edhe nje numer i konsiderueshem tifozash nga Laci per te perkrahur ekipin bardh e zi


busy
komente