HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Emanuel Egbo: Barazimi, duhet te ishte rezultati me i drejte
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 16:32   pdfShtypEmail

egbo-trajneri-i-bylisit- thumbTrajneri i Bylis, Emanuel Egbo pas ndeshjes se sotme me Kastriotin mendonte se barazimi ishte rezultati me e drejte, ndonese Bylis e humbi takimin. "Ishte nje ndeshje mjaft interesante. Te tre rezultat ishin te pranueshme. Barazimi duhet te ishte rezultat me i drejte. Ka qene nje ndeshje e barabarte. Goli i dyte i Kastriotit erdhi nga nje gabim i mbrojtes sone. Kampionati ne vazhdim parashikohet mjaft i veshtire, per vete formatin qe ka, ku ne perfundim te sezonit dalin nga Kategoria jo pak por kater skuadra, ndaj cdo ndeshje ne vazhdim konsiderohet finale ne vete", u shpreh Egbo pas perfundimit te takimit


busy
komente