HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kristaq Mile: Fituam me merite nje ndeshje te veshtire
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 16:24   pdfShtypEmail

kristaq mileTrajneri i Kastriotit, Kristaq Mile i cili zhvilloi takimin e pare si trajner i ekipit "kuq e zi" perpara shikuesave vendes, u shpreh i kenaqur per fitoren dhe lojen qe zhvilloi Kastrioti ne kete takim. " Jam i kenaqur me lojen e skuadres. Morem nje trepikesh mjaft te rendesishem. Cdo rezultat tjeter do na komplikonte dukshem situaten ne vazhdimesi. Loja e futbollisteve ka qene mjaft e mire dhe fitorja ishte me se merituar. Me kete fitore besoj se skuadra do te kete nje te ardhme me optimiste", perfundoi prononcimin e tij Mile


busy
komente