HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Smajli ne Itali per te kuruar demtimin
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Nentor 2013 23:06   pdfShtypEmail

dritan smajliDritan Smajli do te mungoj ne ndeshjen qe Kukesi do te luaj ndaj ish skuadres se tij Vllaznise. Mbrojtesi vuan nga nje demtim ne shpatull dhe e ka te pamundur te rekuperohet. Duke pare shqetesimin e tij, Smajli eshte detyruar te marre avionin dhe te niset menjehere ne Itali per te kuruar demtimin. Mbrojtesi i djathte eshte nje mungese mjaft e rendesishme per formacionin e trajnerit Naxhi Shensoi qe duhet te beje pa te ne Shkoder.


busy
komente