HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hasan Lika: Perballe Lacit do te jete e veshtire
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Nentor 2013 20:44   pdfShtypEmail

hasan lika 223827795Partizani luan nje tjeter ndeshje ne shtepi dhe perballe ka nje tjeter skuader simpatike. Pasi kaloi Kastriotin me rezultatin minimal, trajneri i demave Hasan Lika e di se nuk do te jete e lehte perballe Lacit. “Nuk eshte ndeshja qe percakton sezonin dhe per ne nuk eshte nje finale por eshte nje takim qe duhet fituar. Kemi nje ecuri pozitive ne javet e fundit dhe duhet ta ruajme ate. Shpresoj qe te kete sa me shume tifoze qe na perkrahin pasi ekipi ka bere nje pune te mire dhe meriton mbeshtetje maksimale. Laci eshte nje skuader e forte qe do te na krijoj probleme por ne i kemi marre masat per kete. Kam besim se do ja dalim. Skuadra ime synon Europen ndersa per renien nga kategoria ju them me bindje se nuk jemi ne grupin e ekipeve qe rrezikojne”, ka deklaruar Hasan Lika.


busy
komente