HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Laci/ Alfred Zefi te henen i nenshtrohet operacionit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 28 Nentor 2013 02:43   pdfShtypEmail
zefi lacFutbollisti i Lacit Alfred Zefi do tii nenshtrohet nje operacioni ne pjesen e poshtme te syrit ne (mollzen e majte). Nje vendim i tille sic pohon vete futbollisti ka ardhur pas kontrollit te dyte te bere diten e marte paradite ne spitalin “Nene Tereza”, ne kryeqytet. Nderhyrja kirugjikale do te behet ne oret e para te paradites diten e hene ne sipalin “Nene Tereza”. Akoma nuk dihet se sa do te zgjase koha e qendrimit jashte fushave per futbollistin. Ka te ngjare se mesfushori i njohur i kesaj skuadreje pas periudhes se rikpuperimit mund te luaje dhe me maske mbrojtese, duke u bere futbollistin e dyte ne kampionat pas E.Mucollarit te Kastriotit, i cili per koicidence eshte demtuar ne te njejtin vend ne fytyre ne ndeshjen ndaj Tiranes ne fazen e pare ne kryeqytet.

busy
komente