HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ardjan Takaj: Tek Skenderbeu te gjithe jane paguar rregullisht
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 27 Nentor 2013 17:59   pdfShtypEmail

Ardian-Takaj-SkenderbeuPresidenti i Skenderbeut Ardjan Takaj ka treguar se tek skuadra e tij nuk ka probleme pagesash dhe se pezullimi i mbrojtesit Gvozdenovic eshte bere per arsye te tjera disiplinore. Deshiroj te pergenjeshtroj fjalet se tek "Skenderbeu" ka pagesa te pashlyera. Deshiroj t'iu them se tek skuadra ime nuk ka asnje problem pagesash dhe te gjitha deryrimet karshi futbollisteve jane shlyer ne masen 100%. Keto jane shkrime dashakeqe dhe te qellimshme ndaj klubit tone.Tek Skenderbeu nuk ka pasur dhe nuk do kete probleme pagesash”, ka deklaruar te merkuren presidenti i skuadres kampione.


busy
komente