HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Drejtuesit rikthejne Alpin Gallon
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Nentor 2013 00:05   pdfShtypEmail

alpin gallo e vogelAlpin Gallo nuk eshte shkarkuar nga detyra e trajnerit te Tiranes. Sponsoret e kane rikthyer ne pune dhe te henen tekniku ka vazhduar normalisht stervitjen me skuadren e tij. Tirana rrezikon renien nga kategoria dhe bardheblute nuk duan ta trazojne edhe me teper situaten e veshtire ku ndodhen. Gallo pritet te kete edhe nje tjeter mundesi ne fundjave kunder Lushnjes ku Tirana do te provoj te marre pike pas kater humbjeve rradhazi ne kampionat.


busy
komente