HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Laci/ Stavri Nica: Arritem objektivin me fitoren
nga AlbaniaSoccer   E diel, 24 Nentor 2013 19:12   pdfShtypEmail

stavri nica2Trajneri i Lacit Stavri Nica u shpreh i kenaqur qe skuadra e tij arriti nje fitore te rendesishme ndaj Tiranes, por ne plan te pare per te eshte shendeti i lojtarit te demtuar Zefi. “E kishim vlersuar maskimalisht ndeshjen me Tiranen e arritem te realizonim objektivin tone qe ishte fitorja, e cila kalon ne plan te dyte ne keto momente pasi vemendja jone eshte e fokusuar tek demtimi i Zefit qe la fushen e lojes pas nje dyluftimi me Semedon. Sigurisht duhet ta kishim zgjidhur ndeshjen me pare pasi i kishim mundesite por rendesi kane tri piket”, prefundoi prononcimin e tij pasndeshjes trajneri Nica


busy
komente