HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Laci/ Skuadra ben stervitje ne salle
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Nentor 2013 21:41   pdfShtypEmail

laci- flamurtariNisur nga kushtet e veshtira atmosferike, skuadra e laciane u deturua qe seancen e fundit stervitore para ndeshjes me Tiranen e zhvilloi ne fushen e mbuluar afer stadiumit. Ndeshja ndaj Tiranes qe do te luhet diten e diele konsiderohet mjaft e rendesishme ,per vete pozitat qe kane te dy skuadrat. Formacionit te Nices per shkak demtimi do ti mungoje mbrojtesi i qendres, Carls. Ndeshja do te luhet ne stadiumin e qytetit te Lacit pa pranine e sportdashesve, per shak te vendimit te komisionit te disiplienes te F.SH.F. Nje fakt qe e ben interesant ndeshjen eshte se skuadra bardhezive nuk ka fituar prej tre sezonesh ndaj Tiranes


busy
komente