HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Dite festive per ditelindjen e Andi Ribaj
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 21 Nentor 2013 23:18   pdfShtypEmail

andi ribajSkenderbeu ka organizuar nje dite festive ne hotel “Tropikal”. Arsyeja ka qene dita e vecante per nje nga lojtaret me te rendesishem te skuadres. Sulmuesi Andi Ribaj ka festuar 24 vjetorin e lindjes dhe per kete arsye drejtuesit e klubit kishin menduar te shtronin nje drake te vecante per kete dite festive. E gjithe skuadra i ka uruar sulmuesit diten e lindjes dhe ai ka premtuar se do te shenoj ndaj Beses ne Kavaje nje gol per tja bere vetes dhurate. Bashke me urimet qe i kane bere shoket e skuadres, Ribaj ka marre edhe urimet e tifozeve korcare te cilet e kane ne zemer ate per paraqitjet e mira qe ka bere ne fazen e pare te kampionatit.


busy
komente