HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Labinot Halili nis proven te Tirana
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 20 Nentor 2013 23:08   pdfShtypEmail

labinot haliliLabinot Halili eshte lojtari qe ka nisur proven te skuadra e Tiranes. Mesfushori nga Kosova ka lene skuadren e Fushe Kosoves ne Superligen vendase per te provuar veten me skuadren bardheblu nga kryeqyteti. Halili eshte paraqitur te merkuren te Tirana dhe pasi ka marre bekimin e trajnerit Alpin Gallo dhe drejtuesve te klubit eshte pajisur me uniformen bardheblu per te nisur stervitjen. Halili do te qendroj per nje periudhe kohore ne prove dhe kur te mendojne drejtuesit dhe trajneri do te mesoj pergjigjen nese do te qendroj apo do te largohet.


busy
komente