HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Te kuqte kerkime ne Kosove per sulmues
nga AlbaniaSoccer   E diel, 17 Nentor 2013 22:49   pdfShtypEmail

partizaniiiiPartizani e ka ndare mendjen te perforcohet ne merkaton e janarit. Trajneri Hasan Lika ka nevoje per nje sulmues cilesore dhe tregu shqiptar nuk ofron shume mundesi per momentin. Drejtuesit e Partizanit kane nisur bisedimet me disa klube kosovare per te pare ne tregun kosovar mundesite qe ofrohen per sulmin. Ishi i Vllaznise, Kastriot Rexha eshte nje nga lojtaret qe Partizani ka ndjekur dhe pritet qe ne vazhdim te kete me shume te reja per kete variant. Sulmi i Partizanit ne fazen e pare te kampionatit ka lene per te deshiruar dhe per kete arsye ne Kosove mund gjinden lojtare te mire dhe te lire.


busy
komente