HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e skuadrave shqiptare sensibilizohen ne proteste
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 13 Nentor 2013 23:16   pdfShtypEmail

protestaProtestat e diteve te fundit ne Shqiperi kane perfshire edhe tifozerite disa klubeve shqiptare te futbollit. Tifozet e Skenderbeut, Tiranes dhe Vllaznise jane bere pjese e kesaj fushate qe ka prekur gjeresisht te gjithe vendin. Kunder armeve kimike dhe demontimit te tyre ne Shqiperi. Tifozet e organizuar te klubeve me te mira ne vend kane pergatitur mesazhe dhe parrulla kunder rrezikut qe i kanoset Shqiperise. Ne faqet e tyre zyrtare keta tifoze kane kerkuar qe te gjithe te bashkohen me ta dhe te jene te shumte ne protestat e rradhes


busy
komente