HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Mentor Mazrekaj: Dua te mos largohem nga Partizani
nga AlbaniaSoccer   E martë, 12 Nentor 2013 22:11   pdfShtypEmail

mentor mazrekaj partizani thumbMentor Mazrekaj nje nga lojtaret me te mire tek Partizani por i huazuar nga Prishtina ka folur per te ardhmen e tij. Mesfushori i talentuar ka fituar zemren e te kuqve dhe vete ndihet mjaft mire ne Tirane e nuk deshiron te largohet. “Gjithçka do te vendoset ne janar kur me skadon kontrata me Partizanin, pasi per momentin nuk kam nje pergjigje per kete. Mbetet te pres dhe te shoh se çfare do te ndodh pas bisedimeve mes klubeve te Prishtines dhe Partizanit. Deshira ime eshte qe te qendroj te Partizani, te pakten deri ne fund te ketij sezoni pasi dua qe te jem pjese e ketij projekti serioz. Shpresoj qe te arrijme objektivat dhe ta dergojme Partizanin aty ku e ka vendin. Marredheniet me tifozet kane qene te shkelqyera qe ne momentin e pare qe kam ardhur tek Partizani. Jam shume i kenaqur me perkrahjen qe i japin skuadres duke u bere lojtari i 12-te i skuadres.”, ka deklaruar Mentor Mazrekaj.


busy
komente