HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet akuzojne Vllaznine per trukim
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Nentor 2013 22:51   pdfShtypEmail

vllaznit ultrasHumbja me Besen ne Kavaje per tifozet e Vllaznise ka qene nje ngjarje e shemtuar. Per menyren se si u luajt, per menyren se si u pesua goli ne fundin e ndeshjes dhe per qetesine e drejtuesve pas lojes, tifozet e Vllaznise ngrene dyshime. E kane denoncuar ne internet si te trukuar humbjen me Besen, nje ndeshje qe per ta nuk ka qene aspak nje futboll real por nje teater i stisur.


busy
komente