HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Te huajt, zhgenjimi i merkatos se kuqe
nga AlbaniaSoccer   E diel, 10 Nentor 2013 20:38   pdfShtypEmail

te huajte e partizanitPatrik Bordon, Vladimir Buac dhe Sodje jane tre sulmuesit qe kane zhgenjyer Partizanin. Drejtuesit dhe traineri Hasan Lika besuan shume tek aftesite e ketyre lojtareve qe nuk kane treguar thuajse asgje ne fazen e pare te kampionatit. Te tre sulmuesit e huaj kane patur shancet e tyre per te luajtur ne formacion por nuk kane treguar asnje vlere. Ndryshe beri Malo qe realizoi tre gola te rendesishem, Dushku dhe Mitraj gjithashtu kane bere me mire se te huajt edhe pse paguhen shume me pak se ata. Ne janar, Partizani po mendon ti largoje e te afroje futbolliste te tjere me cilesore per sulmin.


busy
komente