HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Tiranes akuza per kryebashkiakun Basha
nga AlbaniaSoccer   E diel, 10 Nentor 2013 20:30   pdfShtypEmail

tirona fanatics bashkiaSapo ka perfunduar ndeshja ne Kukes, tifozet e Tiranes kane nxjerre nervat me lojtaret bardheblu ndersa pas takimit komentet kunder drejtuesve dhe kryetarit te Bashkise Lulezim Basha kane qene te shumta. Gjendja e Tiranes eshte kaotike. Pas fazes se pare te kampionatit bardheblute jane te fundit ne renditje dhe tani rrezikojne renien. Kjo situate ka acaruar tifozet qe kane nisur ti kerkojne llogari kryebashkiakut ne facebook dhe shume prej tyre nuk i kane kursyer as ofendimet.


busy
komente