HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Jep doreheqjen trajneri Ndreu
nga AlbaniaSoccer   E diel, 10 Nentor 2013 01:08   pdfShtypEmail

ramadan ndreuPas përfundimit të ndeshjes Kastrioti-Laci të zhvilluar në qytetin e Krujës, trajneri i Kastriotit, Ramadan Ndreu, ka dhënë dorëheqjen nga të gjitha detyrat që ai kryente . Sipas tij konfirmohet largimi nga cdo funksion qe ai kryente me skuadren e Kastriotit. Kjo nuk eshte hera e pare qe Ndreu eshte larguar nga drejtimi i skuadres dhe ka dhene doreheqjen shume here te tjera me perpara. "Jap doreheqjen. Janë një sërë problemesh që më detyrojne te largohem dhe te  që të marrë këtë vendim“, eshte shprehur Ndreu pas humbjes me Laçin.


busy
komente