HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Padi ne FSHF per gjyqtarin Kridens Meta
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Nentor 2013 15:59   pdfShtypEmail

kridens metaVllaznia eshte e pakenaqur per menyren se si treshja e gjyqtareve me ne krye Kridens Meten kane albitruar takimin me Bylis. Drejtuesit e klubit shkodran kane bere te henen nje shkrese me shkrim per ta derguar ne FSHF. Vllaznia kerkon te merren masa per treshen e gjyqtareve te cilet kane ndikuar negativisht tek rezultati i ndeshjes. Komisionet perkatese ne FSHF do te marrin ne shqyrtim kete kerkese dhe do te analizojne punen e bere nga gjyqtaret ne ndeshjen Vllaznia-Bylis.


busy
komente