HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ “Vllaznit” bojkotojne stadiumin kunder policise
nga AlbaniaSoccer   E diel, 03 Nentor 2013 17:24   pdfShtypEmail

vllaznit ultras fotoTifozet e Vllaznise, “Vllaznit Ultras” kane bojkotuar stadiumin ne shenje proteste ndaj policise. Klubi shkodran ka paguar gjoben per te rihapur dyert e stadiumit per tifozet por “Vllaznit” nuk kane dashur te marrin pjese ne ndeshjen me Bylisin. Dhuna qe policia ka ushtruar ndaj tyre i ka bere ata qe te lene stadiumin vetem per kete ndeshje ne shenje proteste.


busy
komente