HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet i kerkojne lojtareve te Tiranes te heqin fanellat
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 02 Nentor 2013 18:04   pdfShtypEmail

fanaticsHumbja e rradhes ne shtepi nuk eshte pranuar nga tifozet e Tiranes. Te acaruar nga paraqitjet e dobta qe skuadra po ben dhe nga pozitat e renduara ne fundin e tabeles, tifozet bardheblu kane protesuar pas ndeshjes me Flamurtarit. “Fanatics” i kane kerkuar lojtareve te heqin fanellat nga trupi dhe te mos shkelin me ne stadium. Eshte dashur nderhyrja e policise qe tifozet te mos konfrontohen me lojtaret jashte dyerve te stadiumit.


busy
komente