HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ernest Gjoka: Kjo ndeshja me e bukur e sezonit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 02 Nentor 2013 17:52   pdfShtypEmail

ernest gjokaFlamurtari ka marre tre pike te cmuara ne Tirane per tju larguar krizes. “Sinjalet e para i dhame ne ndeshjen me Kukesin e pas atyre tre pikeve sot morem edhe tre te tjera. Ishte e veshtire por shume e bukur. Tiranen e kemi mundur edhe sezonin e kaluar ne kete stadium me rezultatin 3-6 por sot ishte me e bukur. Morem nje fitore qe i dedikohet skuadres dhe presidentit Gjika. Shohim perpara. Tani kemi si synim vetem te qendrojme kete vit ne Superlige”, ka deklaruar Gjoka.


busy
komente